Αρχική » ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ

Τομέας δραστηριότητας: Εργαστήριο Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 03-11-2015

Πόλη: Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ & ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ - ΒΟΗΘΟΣ
Επίπεδο θέσης: Σπουδαστές και Απόφοιτοι
Διάρκεια: Επ' αορίστου
Είδος απασχόλησης: Πρακτική ασκηση και Μόνιμη απασχόληση
Απαραίτητα προσόντα: Ψάχνουμε για σπουδαστές ή απόφοιτους ζαχαροπλαστικής/αρτοποιίας που είναι: ενθουσιώδεις και ενδιαφέρονται να ενημερώνονται και να μαθαίνουν συνεχώς καινούριες τάσεις στήν ζαχαροπλαστική, έχουν την επιθυμία ανάληψης πρωτοβουλιών και ευθυνών, επιμονή στην επίτευξη στόχων, αντίληψη και ταχύτητα μάθησης, κοινή λογική, ευελιξία, προσαρμοστικότητα, συνεργατικότητα, προθυμία, συνέπεια, ευσυνειδησία, θετικό πνεύμα, τάξη και επιμέλεια, προσοχή στις λεπτομέρειες, επιμονή και ευρηματικότητα.
Προαιρετικά προσόντα: 3 μήνες προϋπηρεσία πρακτικής εξάσκησης.
Προσφέρονται: Αντίγραφο συμμετοχών/τίτλων βραβείων διαγωνισμών ζαχαροπλαστικής.

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ
Περιοχή επιχείρησης: Θεσσαλονίκη
Τομέας δραστηριότητας: Εργαστήριο
Αντικείμενο εργασιών: ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ & ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ - ΒΟΗΘΟΣ
Αποδοχή βιογραφικών:

    Περισσότερες αγγελίες από ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ