Αρχική » ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ

Τομέας δραστηριότητας: Βιομηχανία Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 06-06-2017

Πόλη: Αθήνα
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
Επίπεδο θέσης: Σπουδαστές και Απόφοιτοι
Διάρκεια: Επ' αορίστου
Είδος απασχόλησης: Αορίστου χρόνου
Απαραίτητα προσόντα: • Good knowledge of SQL server programming • Good knowledge of C# programming • Good knowledge of Reporting Services (SSRS), Integration Services (SSIS), Analysis Services (SSAS) • Very good communication skills both in English and Greek
Προαιρετικά προσόντα: • Support long working hours on a need basis • Ability to manage multiple priorities and meet deadlines. • Strong desire to learn new technologies
Προσφέρονται: The company offers a good remuneration package, continuous training, and development prospects in a friendly environment.

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: Skybridge
Περιοχή επιχείρησης: Αθήνα
Τομέας δραστηριότητας: Βιομηχανία
Αντικείμενο εργασιών: Δραστηριότητες προγραμματισμού και τεχνικής υποστήριξης ηλεκτρονικών συστημάτων
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
Αποδοχή βιογραφικών:

    Περισσότερες αγγελίες από Skybridge