Αρχική » ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

Τομέας δραστηριότητας: Βιοτεχνία Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 13-06-2017

Πόλη: Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
Επίπεδο θέσης: Σπουδαστές και Απόφοιτοι
Διάρκεια: Επ' αορίστου
Είδος απασχόλησης: Πρακτική ασκηση και Μόνιμη απασχόληση
Απαραίτητα προσόντα: • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ • Πολύ καλή γνώση αγγλικών • Οργανωτικές και Επικοινωνιακές Ικανότητες • Ευελιξία και επικέντρωση στην επίτευξη στόχων • Φιλοδοξία για επαγγελματική εξέλιξη
Προαιρετικά προσόντα: • Η προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων θα αξιολογηθεί θετικά
Προσφέρονται: -Συνεχής Εκπαίδευση και Ανάπτυξη σε σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον -Οργάνωση, καθοδήγηση και υποστήριξη για την ανάπτυξη πελατειακής βάσης -Προοπτικές εξέλιξης στη Διαχείριση Ομάδων

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: Megagency Ασφαλιστικοί Σύμβουλοι Α.Ε.
Περιοχή επιχείρησης:
Τομέας δραστηριότητας: Βιοτεχνία
Αντικείμενο εργασιών: ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ, ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ, ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΩΝ ΛΥΣΕΩΝ, ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ.
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ