Αρχική » ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

Τομέας δραστηριότητας: Βιομηχανία Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 29-11-2017

Πόλη: Αθήνα
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
Επίπεδο θέσης: Απόφοιτοι
Διάρκεια: Εως να καλυφθεί
Είδος απασχόλησης: Αορίστου χρόνου
Απαραίτητα προσόντα: άριστη γνώση υπολογιστών (Microsoft Office) , βασικές γνώσεις ΙΤ, καλό επίπεδο αγγλικών, έως 35 ετών, με προϋπηρεσία 3 χρόνια, να κατέχει και να χρησιμοποιεί πολύ καλά προφορικώς και γραπτώς την ελληνική γλώσσα
Προαιρετικά προσόντα: γνώσεις χειρισμού πλατφόρμας τηλεματικής
Προσφέρονται: ωράριο εργασίας: 07:00πμ-15:00μμ / 10:00πμ-18:00μμ - εναλλάξ εβδομαδιαίως - Δε-Πα, βιογραφικά: vasia@euromat.gr

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: EUROMAT HELLAS AE
Περιοχή επιχείρησης: Αθήνα
Τομέας δραστηριότητας: Βιομηχανία
Αντικείμενο εργασιών:
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
Αποδοχή βιογραφικών:

    Περισσότερες αγγελίες από EUROMAT HELLAS AE