Αρχική » ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ

Τομέας δραστηριότητας: Έρευνα Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 21-08-2015

Πόλη: Κύπρος
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ
Επίπεδο θέσης: Απόφοιτοι
Διάρκεια: Επ' αορίστου
Είδος απασχόλησης: Πρακτική ασκηση και Μόνιμη απασχόληση
Απαραίτητα προσόντα: • Επαγγελματική κατάρτιση και εκπαίδευση στο τομέα της Μηχανοτρονικής • Δίπλωμα στην Ηλεκτρονικά/Ηλεκτρολογικά θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν. • Πείρα σε διαγνωστικά εργαλεία π.χ. MANcats • Γνώσεις σύγχρονων συνδέσμων επικοινωνίας π.χ. CANBUS, K-Line, ECU programming. • Ικανότητα χρήσης ηλεκτρολογικών σχεδίων/διαγραμμάτων
Προαιρετικά προσόντα: • Λογισμικό πακέτο Microsoft Office • Βασικές γνώσεις διαδικτυακής πλοήγησης και επικοινωνίας
Προσφέρονται: Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: Unicars Ltd
Περιοχή επιχείρησης: Κύπρος
Τομέας δραστηριότητας: Έρευνα
Αντικείμενο εργασιών: Τεχνικός Μηχανικός - Διαγνώστης
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΜΗΧΑΝΟΤΡΟΝΙΚΗΣ
Αποδοχή βιογραφικών:

    Περισσότερες αγγελίες από Unicars Ltd