Αρχική » ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΚΥΚΛΩΝ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΚΥΚΛΩΝ

Τομέας δραστηριότητας: Τομέας Οχημάτων Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 16-09-2014

Πόλη: Αθήνα
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΔΙΚΥΚΛΩΝ & ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ
Επίπεδο θέσης: Σπουδαστές και Απόφοιτοι
Διάρκεια: Εως να καλυφθεί
Είδος απασχόλησης: Αορίστου χρόνου
Απαραίτητα προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Ως ΒΟΗΘΟς ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟΥ ΔΙΚΥΚΛΩΝ, ΒΑΣΙΚΗ ΓΝΩΣΗ Η/Υ, ΒΑΣΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΓΓΛΙΚΩΝ, ΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΟ ΠΙΕΣΗ, ΠΕΛΑΤΟΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ
Προαιρετικά προσόντα:
Προσφέρονται: ΑΝΑΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΜΟΙΒΗΣ (ΜΙΣΘΟς, ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΕΤΗΣΙΟ CHECK UP, ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΙΚΟ ΠΛΑΝΟ, ΠΛΗΡΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ, ΣΥΝΕΧΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΚΑΠΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: ΜΟΤΟΔΙΚΤΥΟ A.E.
Περιοχή επιχείρησης: Αθήνα
Τομέας δραστηριότητας: Τομέας Οχημάτων
Αντικείμενο εργασιών: ΔΙΑΝΟΜΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑ YAMAHA ΔΙΚΥΚΛΩΝ, ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ (ΚΡΑΝΗ
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΔΙΚΥΚΛΩΝ & ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ