Αρχική » ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

Τομέας δραστηριότητας: Νέες τεχνολογίες Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 26-09-2014

Πόλη: Αθήνα
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
Επίπεδο θέσης: Σπουδαστές και Απόφοιτοι
Διάρκεια: Εως να καλυφθεί
Είδος απασχόλησης: Αορίστου χρόνου
Απαραίτητα προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΙΕΚ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ INTERNET ΜΕΣΩ DIAL-UP & DSL, ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ WINDOWS 2000/XP/VISTA, ΔΑΚΤΥΛΟΓΡΑΦΗΣΗ, ΑΡΙΣΤΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ & ΓΡΑΠΤΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΠΡΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΕΧΡΙ 3 ΕΤΗ, ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ
Προαιρετικά προσόντα: ΓΝΩΣΗ MacOS
Προσφέρονται: ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΜΙΣΘΟΣ, ΕΚΑΠΙΔΕΥΣΗ, ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: TELEPHONE NET ΕΠΕ
Περιοχή επιχείρησης: Αθήνα
Τομέας δραστηριότητας: Νέες τεχνολογίες
Αντικείμενο εργασιών: ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΟΜΙΛΟΥ FORTHNET-NOVA
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ