Αρχική » ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ

Τομέας δραστηριότητας: Εθελοντική εργασία Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 11-05-2016

Πόλη: Αθήνα
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Επίπεδο θέσης: Σπουδαστές και Απόφοιτοι
Διάρκεια: Εως να καλυφθεί
Είδος απασχόλησης: Ορισμένου χρόνου
Απαραίτητα προσόντα: ΣΠΟΥΔΕΣ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗΣ PC, ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΙΛΥΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΣΕ H/W, S/W.
Προαιρετικά προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
Προσφέρονται: • Εκπαιδευτική υποστήριξη • Ευνοϊκό πεδίο ανάπτυξης για φιλόδοξα άτομα

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: NOTOS COM HOLDING
Περιοχή επιχείρησης: Αθήνα
Τομέας δραστηριότητας: Εθελοντική εργασία
Αντικείμενο εργασιών: ΕΜΠΟΡΙΑ ΕΙΔΩΝ ΕΝΔΥΣΗΣ - ΥΠΟΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ (ΧΟΝΔΡΙΚΗ - ΛΙΑΝΙΚΗ), ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ.
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Αποδοχή βιογραφικών:

    Περισσότερες αγγελίες από NOTOS COM HOLDING