Αρχική » ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ

Τομέας δραστηριότητας: Εστίαση Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 02-10-2015

Πόλη:
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Επίπεδο θέσης: Απόφοιτοι
Διάρκεια: Επ' αορίστου
Είδος απασχόλησης: Αορίστου χρόνου
Απαραίτητα προσόντα: • Πτυχίο Τεχνικού Αυτοματισμών ή Ηλεκτρολόγου μηχανικού με ειδίκευση σε συστήματα αυτομάτου ελέγχου • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στον προγραμματισμό SPS (AWL) • Γνώση λογισμικού simantic s7 / s5 κατά IEC 1131 • Kαλή γνώση γερμανικών και αγγλικών στο επίπεδο Β2
Προαιρετικά προσόντα:
Προσφέρονται: Παρέχεται δυνατότητα εξέλιξης καθώς η εταιρεία έχει διεθνή προσανατολισμό με εκατόν και πλέον συνεργάτες που συνεργάζονται σε ένα μοντέρνο και ομαδικό κλίμα εργασιακών σχέσεων. Η εταιρεία προσφέρει επίσης υποστήριξη και επιδότηση μετακόμησης.

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: ΓΕΦΥΡΑ
Περιοχή επιχείρησης: Νησιά Ιονίου
Τομέας δραστηριότητας: Εστίαση
Αντικείμενο εργασιών:
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Αποδοχή βιογραφικών:

    Περισσότερες αγγελίες από ΓΕΦΥΡΑ