Αρχική » ΥΓΕΙΑ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΕΩΝ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΕΩΝ

Τομέας δραστηριότητας: Εμπόριο Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 12-01-2018

Πόλη: Αθήνα
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ & ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΕΩΝ
Επίπεδο θέσης: Απόφοιτοι
Διάρκεια: Επ' αορίστου
Είδος απασχόλησης: Αορίστου χρόνου
Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΙΕΚ Βοηθός Ραδιολογίας & Ακτινολογίας (με πιστοποιητικό επάρκειας γνώσεων και κατάρτισης σε θέματα ακτινοπροστασίας – ΕΟΠΠΕΠ) • Επιθυμητή προηγούμενη εργασιακή εμπειρία. • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας • Γνώση Η/Υ Δυνατότητα απασχόλησης σε ευέλικτα ωράρια/βάρδιες
Προαιρετικά προσόντα:
Προσφέρονται: • Συνεχής εκπαίδευση • Προοπτικές εξέλιξης σ’ ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον • Άριστες συνθήκες εργασίας

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ Α.Ε.
Περιοχή επιχείρησης: Αθήνα
Τομέας δραστηριότητας: Εμπόριο
Αντικείμενο εργασιών:
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ & ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΕΩΝ
Αποδοχή βιογραφικών:

    Περισσότερες αγγελίες από ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ Α.Ε.