Αρχική » ΥΓΕΙΑ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ / ΛΟΥΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ - SPA

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ / ΛΟΥΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ - SPA

Τομέας δραστηριότητας: Εθελοντική εργασία Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 19-09-2017

Πόλη: Αθήνα
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ / ΛΟΥΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ - SPA
Επίπεδο θέσης: Σπουδαστές και Απόφοιτοι
Διάρκεια: Εως να καλυφθεί
Είδος απασχόλησης: Πρακτική άσκηση
Απαραίτητα προσόντα: Γνώση της αγγλικής γλώσσας, υπευθυνότητα.
Προαιρετικά προσόντα:
Προσφέρονται: Προσφέρεται σε μία φοιτήτρια απο το τμήμα Αισθητικής/Σπά η δυνατότητα πρακτικής άσκησης σε μικρό χώρο σπα, σε σύγχρονο ξενοδοχείο 5 αστέρων στο κέντρο της Αθήνας.

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: New Sense Spa at New Hotel
Περιοχή επιχείρησης: Αθήνα
Τομέας δραστηριότητας: Εθελοντική εργασία
Αντικείμενο εργασιών: Spa therapist.
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ / ΛΟΥΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ - SPA
Αποδοχή βιογραφικών:

    Περισσότερες αγγελίες από New Sense Spa at New Hotel