Αρχική » ΜΟΔΑ & ΟΜΟΡΦΙΑ » ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ - ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ ΚΑΙ ΟΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ - ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ ΚΑΙ ΟΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ

Τομέας δραστηριότητας: Εθελοντική εργασία Ημερομηνία δημοσίευσης αγγελίας: 21-10-2016

Πόλη: Αθήνα
Περιγραφή θέσης εγασίας: ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ - ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ ΚΑΙ ΟΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ
Επίπεδο θέσης: Σπουδαστές και Απόφοιτοι
Διάρκεια: Εως να καλυφθεί
Είδος απασχόλησης: Αορίστου χρόνου
Απαραίτητα προσόντα: Όρεξη & πάθος για το επάγγελμα, μέσο μεταφοράς για τις μετακινήσεις στα ραντεβού, επώνυμα υλικά & εργαλεία για την παροχή των υπηρεσιών, συνέπεια & επαγγελματισμός
Προαιρετικά προσόντα:
Προσφέρονται: Βασικός μισθός και Bonus βάση απόδοσης, έξοδα μετακίνησης

Στοιχεία επιχείρησης

Επωνυμία επιχείρησης: Dezired
Περιοχή επιχείρησης: Αθήνα
Τομέας δραστηριότητας: Εθελοντική εργασία
Αντικείμενο εργασιών: Υπηρεσίες περιποίησης άκρων κατ' οίκον
Ειδικότητες που απασχολούνται: ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΛΟΓΙΑΣ - ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟΥ ΝΥΧΙΩΝ ΚΑΙ ΟΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ
Αποδοχή βιογραφικών:

    Περισσότερες αγγελίες από Dezired